e-solarium.pl - katalog solariów - Gorzów Wielkopolski

Solaria z nową normąTwoje solarium posiada przynajmniej jedno łóżko dostosowane do nowej normy? Zgłoś nam to na adres . Wyróżnimy je tutaj całkowicie za darmo!
 

Co to jest nowa norma?

 

Nowa norma w Krakowie

nowa norma w solariumnowa norma w solariumnowa norma w solarium

W Krakowie zostało udostępnione pierwsze łóżko zgodne z nową normą unijną. Zachęcamy każdego z Was do skorzystania z bezpiecznego opalania.


Sami jako serwis www.e-solarium.pl postanowiliśmy wypróbować nowe lampy. Poprosiliśmy naszą koleżankę z zespołu, która zawsze narzekała, że opala się na czerwono, ma jasną karnację, piegi i rude włosy, by przetestowała lampy. Efekt był naprawdę zaskakujący.


Pierwsze opalanie zgodne z nową normą - 15 minut (wcześniej maksymalnie, okazjonalnie opalała się 7 minut). Brak zaczerwienienia i nareszcie można się po prostu zrelaksować. Po zalecanych 48 godzinach, ponowne opalanie - 18 minut. Na skórze pojawił się brązowy kolor. To właśnie ten efekt był pożądany, spełniliśmy wszystkie warunki bezpiecznego opalania. Pamiętajcie, że używanie kosmetyków przed opalaniem w solarium jest tak samo obowiązkowe jak kremów z filtrem kiedy wystawiacie swoje ciało na promieniowanie słoneczne. Zachowaliśmy odstęp 48 godzin między jednym opalaniem a drugim oraz użyliśmy kosmetyków firmy K24. Nasza koleżanka nareszcie mogła powiedzieć, że jest opalona.

 

Jeśli również chcecie skorzystać, przetestować lampy zgodne z nową normą unijną, zapraszamy na os. Słoneczne 9 do Solar Plus Studio.

 

Pierwsza wizyta, specjalna oferta do 20 min, koszt - 10 zł. Żeby Państwo mogli przetestować jak działa nowa norma. Jeśli wybierasz się na pierwsze opalanie, skontaktuj się z Solar Plus Studio, by mogli dla Ciebie zarezerwować miejsce. Tel. 504 071 300

 

Uwaga, jeśli jesteś właścicielem solarium, opalanie jest bezpłatne. Chcemy, żebyś jako właściciel sprawdził skuteczność opalania nowej normy i przede wszystkim zagwarantował swoim klientom ŚWIATŁO, ZDROWIE, ROZSĄDEK oferując bezpieczne opalanie w nowej normie. Prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem tel. 504 071 300

 

Solar Plus Studio to na razie jedno z nielicznych solariów w Krakowie zgodne z nową normą. Zadbajmy o to by tych solariów było coraz więcej.


Jesteś klientem? Zapytaj czy solarium spełnia nową normę.

 

Organizatorzy akcjiChcesz się dowiedzieć więcej o nowej normie?
Jesteś właścicielem solarium i chciałbyś dostosować swoje urządzenie do nowej normy?
Pisz -